T.C |
YILDIRIM KAYMAKAMLIĞI |
MİMAR SİNAN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ |
KURUM KODU:2 3 5 5 2 9
|
ÖĞRETMEN VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ |
MAKİNE TEKNOLOJİSİ ALANI ÖĞRETMENLERİ |
SAATLER |
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
1. |
Ahmet ERDEN (Alan Şefi) |
|
10:00-16:00 |
|
|
|
|
2. |
İslam KARA (Dal Şefi) |
|
|
14:00-15:30 |
|
|
|
3. |
Mehmet TEKER |
|
|
|
|
|
16:00-17:00 |
|
4. |
Erhan ARSLAN |
|
|
14:00-17:00 |
|
|
|
|
5. |
Ahmet SUBAŞI |
|
|
|
|
|
|
10:00-12:00 |
6. |
Yafes ERCAN |
|
|
|
|
|
|
13:00-16:00 |
7. |
Sadık KARAMUKLU |
|
|
13:30-17:00 |
|
|
|
8. |
Mesut KUZUCU |
|
|
|
08:00-12:00 |
|
|
|
9. |
Adnan GÜREL |
|
|
|
08:00-12:00 |
|
|
|
10. |
Osman BAYRAK |
|
|
|
|
08:00-12:00 |
|
11. |
Selami ÖĞÜT |
|
|
|
|
13:30-17:00 |
|
|
12. |
Cengiz ÇİFTÇİ |
|
|
|
|
10:00-12:00 |
|
|
13. |
Hüseyin KESKİN (Uzm.Öğrt.) |
|
|
|
14:00-17:00 |
|
14. |
M.Ali DOĞAN |
|
|
14:00-16:00 |
|
|
|
|
15. |
Mesut BARAN |
|
|
10:00-12:00 |
|
|
|
|
16. |
Mustafa İNCE |
|
|
|
14:00-15:30 |
|
|
|
17. |
İsmail NARİN |
|
|
|
|
|
10:00-12:00 |
|
18. |
Durmuş CENGİZ
|
|
|
|
|
|
8:00-9:00 |
METAL TEKNOLOJİSİ ALANI ÖĞRETMENLERİ |
|
19. |
Önder ÇETİN |
|
|
|
|
11:00-12:00 |
|
|
20. |
Sunay MUTLU (Alan Şefi) |
|
|
|
|
11:00-12:00 |
|
|
21. |
Ali KOCABAŞ (Uzm.Öğrt.Dal Şefi) |
|
|
|
09:00-16:00 |
|
|
|
22. |
Ferudun YÜZÜGÜLDÜ |
|
|
12:40-13:00 |
|
12:40-13:00 |
|
|
23. |
Osman AYDOĞAN |
|
|
12:40-21:00 |
|
|
|
|
24. |
Ersel ATAÇ |
|
|
|
13:00-17:00 |
|
08:00-15:00 |
08:00-16:00 |
25. |
Murad ALBAY (Uzm.Öğrt.) |
|
|
12:40-13:00 |
|
|
|
|
26. |
Ertan ERİNÇ (Uzm.Öğrt.) |
|
|
|
|
11:00-15:00 |
11:00-15:00 |
10:00-15:00 |
27. |
Nejdet KARAKÜTÜK |
|
|
|
|
10:00-11:00 |
|
|
28. |
Selahaddin ADIBELLİ |
|
|
|
|
|
15:00-17:00 |
|
29. |
Metin KIRAN |
|
|
|
|
13:00-14:30 |
|
|
30. |
Ersin GÜNAY |
|
|
|
09:00-12:30 |
|
|
|
31. |
Hasan ŞEN |
|
|
|
|
|
10:00-13:00 |
|
32. |
Mehmet BODUR |
|
13:30-17:00 |
|
|
|
|
33. |
Niyazi AYDIN |
|
|
|
|
|
|
14:00-15:30 |
34. |
Mustafa ÖNDER
|
|
|
|
10:00-12:00 |
|
|
ELEK.ELKT. TEK.ALANI ÖĞRETMENLERİ |
|
35. |
Hasan ŞEKER(Alan Şefi) |
|
|
|
15:30-16:30 |
11:00-12:00 |
|
36. |
İbrahim İÇEN (Dal Şefi) |
|
08:00-14:00 |
14:00-16:00 |
|
|
|
37. |
Mümin İĞRİOĞLU(Dal Şefi) |
|
|
|
14:00-17:00 |
|
|
38. |
Metin ARSLAN(Dal Şefi) |
|
08:00-13:00 |
|
|
|
|
39. |
Kemalettin ÖZGÖR |
|
14:00-16:00 |
|
|
|
|
40. |
Mehmet SEÇER |
|
|
|
|
14:00-16:00 |
|
41. |
Ali ALTUNTAŞ |
|
|
08:00-12:00 |
|
|
|
|
ELEK.ELKT. TEK.ALANI ÖĞRETMENLERİ |
SAATLER |
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
42. |
Aydın EFETÜRK |
|
|
14:30-17:00 |
|
|
|
|
43. |
Öztekin ŞAHİNOĞLU |
|
16:00-18:00 |
|
|
|
|
44. |
H.Alper AVCI |
|
|
|
|
11:00-15:30 |
|
|
45. |
Mustafa ERYILMAZ |
|
|
13:50-15:20 |
|
|
|
46. |
Engin ÇİFTÇİ |
|
|
|
13:10-15:30 |
|
|
|
47. |
Yücel GÜNGÖR |
|
|
14:30-15:30 |
|
|
|
15:30-17:00 |
48. |
Nihat KURŞUN |
|
|
|
|
|
14:30-15-30 |
|
MOBİLYA VE İÇ MEKAN TASARIMI ALANI ÖĞRETMENLERİ |
|
|
|
|
|
49. |
Mehmet GÜLOĞLU |
|
|
|
|
|
13:00-17:00 |
50. |
Mehmet IŞIK (Dal Şefi) |
|
|
|
|
09:00-12:30 |
|
51. |
S.Uğur BULUT(Uzm.Öğrt.Alan Şefi) |
|
|
|
|
10:00-12:30 |
52. |
İbrahim MERGEN(Uzm.Öğrt.) |
|
|
09:00-13:00 |
|
|
53. |
Ali İhsan KORKMAZ(Uzm.Öğrt.) |
08:00-12:00 |
|
|
|
|
54. |
İ.Lütfü ER |
|
|
08:00-12:00 |
|
|
|
|
55. |
Suat YİĞİT |
|
|
|
08:00-12:00 |
|
|
|
56. |
Hasan PEHLİVANOĞLU |
|
|
|
|
|
08:00-13:00 |
|
BİLİŞİM TEK. ALANI ÖĞRETMENLERİ |
|
57. |
Sinan ÇORBACIOĞLU(Alan Şefi) |
|
|
13:30-17:00 |
|
|
58. |
Ferhat ÇOKER |
|
|
08:00-12:00 |
|
|
|
|
59. |
Zervi PİŞGİN |
|
|
08:00-12:00 |
|
|
|
|
60. |
Gürcan PAPUR |
|
|
|
|
|
|
08:00-12:00 |
61. |
Hüseyin Cahit GÜRLEK |
|
15:35-17:00 |
|
|
|
|
62. |
Muhammet BULUT |
|
|
|
|
|
09:00-10:00 |
63. |
Fatih ŞEN |
|
|
13:30-15:00 |
|
|
|
|
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLERİ |
|
64. |
İrfan ORMANCI |
|
|
|
|
10:00-11:00 |
|
|
65. |
Eyup ŞİMŞEK |
|
|
|
10:00-11:00 |
|
|
|
66. |
İlhan YILDIZ |
|
|
|
|
|
13:10-14:30 |
|
67. |
Emel AVCI |
|
|
|
|
|
10:00-11:00 |
|
68. |
Mehmet SIRASÖĞÜT |
|
|
|
11:30-12:30 |
|
|
69. |
Mehmet KOCA |
|
|
|
|
|
11:10-12:30 |
|
70. |
Buket ŞENTÜRK |
|
|
10:25-11:50 |
|
|
|
71. |
Özlem HASSAS |
|
|
11:00-12:30 |
|
|
|
11:10-12:35 |
MATEMATİK ÖĞRETMENLERİ |
|
72. |
Ali FİDAN |
|
|
|
|
|
09:30-12:00 |
|
73. |
Ayşe BİRCAN |
|
|
|
|
|
|
10:00-11:00 |
74. |
Dilek DİLEN |
|
|
|
|
|
10:00-11:00 |
|
75. |
Ülkü KILIÇ |
|
|
|
|
|
|
09:35-11:05 |
76. |
Şenol AYDIN |
|
|
|
|
|
|
09:00-12:00 |
77. |
Utkum ŞANLI |
|
|
|
13:30-16:00 |
|
|
|
78. |
Bilgen TEKCAN |
|
|
|
11:00-12:30 |
|
|
|
79. |
Havva BİRLİK |
|
|
10:15-11:00 |
|
|
|
|
TARİH ÖĞRETMENLERİ |
|
80. |
Serap GÜMÜŞ |
|
|
|
|
|
|
14:00-16:00 |
81. |
Metin ERKMEN |
|
|
|
|
|
10:00-12:00 |
|
82. |
Hanife BALTACI |
|
|
|
|
14:00-16:00 |
|
|
83. |
Hilal SEVEN |
|
|
12:30-14:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
COĞRAFYA ÖĞRETMENLERİ |
SAATLER |
PAZARTESİ |
SALI |
ÇARŞAMBA |
PERŞEMBE |
CUMA |
84. |
Raşit BALIM |
|
|
|
|
|
15:00-16:00 |
|
85. |
İbrahim SEYLAN |
|
|
|
|
|
|
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ |
|
86. |
Cengiz TELORMAN(Uzm.Öğrt.) |
|
14:00-15:00 |
|
|
|
87. |
Deniz ÖZKAN ERTUĞRUL |
|
|
13:00-17:00 |
|
|
|
88. |
Nalan TÜRKER KARAGÖZ |
|
|
14:00-15:00 |
|
|
|
89. |
Çiğdem İLHAN |
|
|
|
11:10-11:50 |
|
|
|
90. |
Dilek HAYMANA |
|
|
|
|
10:00-15:00 |
|
|
KİMYA ÖĞRETMENLERİ |
|
91. |
Meltem YASDIMAN |
|
|
|
|
|
13:00-17:00 |
92. |
Fatih ELALMIŞ |
|
|
|
|
13:00-17:00 |
|
|
FİZİK ÖĞRETMENLERİ |
|
93. |
Selma ASA |
|
|
14:00-17:00 |
|
|
|
|
94. |
Berna PEKER |
|
|
10:30-11:30 |
|
|
|
|
95. |
Gökhan DEMİREL |
|
|
10:30-12:00 |
|
|
|
96. |
Ercüment KIROĞLU |
|
10:25-11:50 |
|
|
|
|
BİYOLOJİ ÖĞRETMENLERİ |
|
97. |
Semra ALADAĞ |
|
|
13:00-17:00 |
|
|
|
|
98. |
Ayşe GÜNGÖR |
|
|
13:00-17:00 |
|
|
|
|
99. |
Mehtap Zeynep ÖZAY |
|
13:00-17:00 |
|
|
|
|
100. |
İlknur Emine DEMİREL |
|
13:00-17:00 |
|
|
|
13:00-17:20 |
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENLERİ |
|
|
|
|
|
101. |
Rahmi AKDAĞ |
|
|
|
|
08:00-12:00 |
|
|
102. |
Necmettin KOCA |
|
|
|
|
|
13:00-15:00 |
|
FELSEFE ÖĞRETMENLERİ |
|
|
|
|
|
103. |
Hande Kader SUBAŞIOĞLU |
|
|
14:00-14:40 |
|
|
|
|
BEDEN EĞİTİM ÖĞRETMENLERİ |
|
104. |
M.Türker KIRPAR |
|
08:00-12:30 |
|
|
|
|
105. |
Hakan AĞIRBAŞ |
|
|
|
13:00-17:00 |
|
|
106. |
Yusuf KUNUK |
|
|
08:00-12:30 |
|
09:00-11:00 |
|
|
107. |
Okan YILMAZ |
|
|
|
|
|
|
08:00:12:30 |
MÜZİK ÖĞRETMENLERİ |
|
108. |
Müşerref ÇİMEN |
|
|
12:35-13:00 |
|
|
|